W 100% naturalny i bezpieczny
preparat wspomagający odchudzanie

Wpływ African Mango na odchudzanie

African Mango już od dawna było cenione przez mieszkańców Zachodniej Afryki za niezwykle cenne dla organizmu właściwości. Owoce były wykorzystywane m.in. podczas dalekich podróży, w okresach braku pożywienia, ale także często mango afrykańskie stanowiło podstawowy składnik codziennej diety. W chwili obecnej preparaty oparte na bazie afrykańskiego mango, w tym przede wszystkim suplement diety African Mango, są uważane za najbardziej skuteczne produkty na pozbycie się zbędnych kilogramów. African Mango zdobyło już rynek amerykański, a teraz zdobywa szerokie uznanie także w Europie.

Skuteczny skład African Mango

African Mango dzięki naturalnej mieszance cennych składników, w tym przede wszystkim dużej zawartości ekstraktu z afrykańskiego mango, niezwykle korzystnie wpływa na proces odchudzania. Poniżej opisano najważniejsze składniki suplementu diety wraz z ich właściwościami odchudzającymi.

Afrykańskie Mango – w naturalny i kontrolowany sposób przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej poprzez zwiększenie metabolizmu oraz zachowanie odpowiedniego poziomu leptyny, dzięki czemu organizm lepiej wykorzystuje zasoby energii zgromadzone w tkance tłuszczowej. Co więcej, afrykańskie mango oczyszcza organizm z toksyn oraz reguluje odpowiedni poziom glukozy (eliminacja ochoty na słodycze) i redukuje poziom złego cholesterolu.

Błonnik – składnik ten szybko daje poczucie sytości, które utrzymuje się przez długi czas, znacznie zmniejszając łaknienie. Dzięki temu nie ma mowy o podjadaniu pomiędzy posiłkami i osobom odchudzającym się łatwiej jest jeść regularnie, co ma niezwykle istotne znaczenie podczas zrzucania zbędnych kilogramów.

Polifenole, mieszanka witamin i minerałów – efektywnie odblokowują receptory komórkowe, dzięki czemu zwiększa się wrażliwość na lektynę oraz insulinę chroniąc organizm przed powstawaniem nowych komórek tłuszczowych. Polifenole przyczyniają się również do zwiększenia poziomu leptyty – hormonu wydzielanego do krwi, który odpowiada za regulację spożywania pokarmów. Dzięki cennym właściwościom polifenoli w organizmie nasilają się także procesy lipolizy, co ma kluczowe znaczenie podczas odchudzania. Organizm może bowiem korzystać z nagromadzonych wcześniej zapasów tłuszczu, równocześnie zapobiegając odkładaniu się nowych.

Wpływ African Mango na odchudzanie - badania

Skuteczne działanie preparatu African Mango zostało potwierdzone przez liczne badania. W 2005 roku badania kliniczne przeprowadzone na University of Yaoudne w Kamerunie wykazały wysoką skuteczność afrykańskiego mango. 28 uczestników otrzymywało 1,05 gramów wyciągu z afrykańskiego mango, trzy razy w ciągu doby. Natomiast 12 osobom podawano placebo. Badania trwały łącznie 4 tygodnie. Po tym czasie osoby z pierwszej grupy zmniejszyły swoją wagę ciała o 5,26 %, natomiast u osób zażywających placebo spadek wagi ciała wyniósł zaledwie 1,26 %.