W 100% naturalny i bezpieczny
preparat wspomagający odchudzanie

Składniki African Mango

African Mango, jak sama nazwa wskazuje wykorzystuje korzystne dla organizmu właściwości tego popularnego owocu. Co prawda, mango występuje w wielu odmianach, jednak to właśnie afrykańskie mango charakteryzuje się najbardziej cennymi właściwościami odchudzającymi. Drzewo rośnie jedynie w deszczowych lasach Zachodniej Afryki, głównie na terenie Kamerunu.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango

Do produkcji suplementu diety African Mango wykorzystywana jest najbardziej wartościowa część owocu, czyli nasiona, które przez mieszkańców Afryki nazywane są „orzechami Dikka”. Preparat zawiera największą na rynku zawartość czystego ekstraktu z afrykańskiego mango – aż 6000 mg w jednym opakowaniu! Ekstrakt z nasion mango afrykańskiego bardzo pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, a także dostarcza mnóstwo cennych i niezbędnych witamin oraz minerałów. Dlaczego skład tego suplementu diety jest tak skuteczny? Otóż African Mango zawiera tylko i wyłącznie naturalne składniki, bez zbędnych wypełniaczy oraz syntetycznych substancji. Dzięki temu redukcja tkanki tłuszczowej również odbywa się naturalnie i bezpiecznie dla organizmu, nie powodując żadnych skutków ubocznych.

Naturalny błonnik

Zawarty w suplemencie diety African Mango cenny i w pełni naturalny błonnik ma kluczowe znaczenie podczas procesu odchudzania. Odpowiada bowiem za prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wpływa korzystnie na trawienie, ale co najważniejsze pozostawia uczucie sytości przez dłuższy czas oraz skutecznie ogranicza wzmożony apetyt – eliminując tzw. napady wilczego głodu, które kończyły się zjedzeniem słodyczy lub szybkich, niezdrowych przekąsek. Dzięki zawartości błonnika łatwiej jest przestrzegać regularnych posiłków eliminując całkowicie podjadanie. Błonnik dodatkowo zmniejsza również wchłanianie cholesterolu oraz ogranicza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego.

Polifenole

Polifenole to różnorodna klasa związków roślinnych wykorzystywanych powszechnie w leczeniu różnych schorzeń i dolegliwości. Dzięki tym składnikom zwiększa się w organizmie wrażliwość na lektynę oraz insulinę, co przyczynia się do eliminacji powstawania nowych komórek tłuszczowych. Dzięki cennym właściwościom polifenoli w organizmie nasilają się również procesy lipolizy, co oznacza, że organizm wykorzystuje nagromadzone wcześniej zapasy tłuszczu. Ponadto wykazują bardzo silne działanie przeciwutleniające oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu krwionośnego oraz raka.

Witaminy i minerały

African Mango zawiera również antyoksydacyjne witaminy C i E, witaminę B6 i K oraz witaminy z grupy B, prowitaminę A, karetonoidy, potas, miedź, 17 aminokwasów, kwas omega 3 i 6-wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Wszystkie te składniki mają pozytywny wpływ zarówno w procesie utraty zbędnych kilogramów, jak i również na ogólną kondycję organizmu.